Jdi na obsah Jdi na menu

Vzkazy (Návštěvní kniha)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dotaz

(Luboš, 6. 1. 2015 22:06)

Díky strašně zastaralým stránkám jsem se dostal k ještě starším informacím o pravděpodobně velmi dobrém seskupení. Ptám se, jestli toto seskupení,ač to podle stránek nevypadá,žije? Díky za odpověď.Luboš

Re: Dotaz

(Michal V., 7. 1. 2015 7:44)

Luboši, Zastaveníčko se od léta 2013 neschází (výjimku tvoří speciální příležitosti).

Letní sborová dílna Lomnice s mezinárodní účastí

(Pavlišová Barbora, 26. 2. 2012 9:25)


Vážení přátelé sborového zpěvu,

zveme Vás na výroční 5. Letní sborovou dílnu Lomnice, která se letos koná 4.- 8. července 2012. Letní sborová dílna je otevřená nejen pro sborové zpěváky, ale i pro zájemce sólového zpěvu. Je jediným workshopem svého druhu u nás.

V letošním roce se dočkáte některých změn a překvapení. Ateliéry povedou naši přední dirigenti a zahraniční lektoři, kteří spolupracují s světoznámými vokálními skupinami. Nebudeme prozrazovat, vše najdete na našich stránkách www.lsda.cz.

V rámci 5. LSD se též uskuteční Festival kapel zemí Visegrádské čtyřky , který se uskuteční těsně po skončení Letní sborové dílny v sobotu 14.7. 2012 na nádvoří zámku v Lomnici. Českou republiku zastoupí vítěz mezinárodní soutěže big bandů „Big Side Big Band“ Praha, Polskou republiku jazzové seskupení „Inner spaces“, a Maďarskou republiku maďarsko-slovenská „cimbálovka Josefa Heráka“.
V případě podpory Visegrádského fondu, se bude snižovat účastnický poplatek a bezplatně budou k dispozici některé propagační materiály, včetně vstupu na festival kapel.

Účastníci dílny mají vstup na tuto akci zdarma.

POZOR ZMĚNA ÚČTU PLATBY!!!!!!

s pozdravem za LSDa a LSD
Pavlišová Barbora

Srdečné pozvání

(Bertholdová Zdeňka, 29. 11. 2011 11:39)

Ahoj všem, oficiálně vás všechny zveme na 22.12. do našeho domova. Budeme rádi za každou píseň, kterou nám věnujete i za posezení u předčasné štědrovečerní večeře. Těšíme se na brzkou odpověď. Zást.řed. Z.Bertholdová DD Hora Svaté Kateřiny

šalalalalalalalalalalatida

(Péťa z Oktetu, 24. 10. 2011 22:58)

Došla jsem k závěru, že jestli budu jednou chtít, aby něco zaznělo na mém pohřbu, bude to Brown Eyed Girl ve vašem podání, takže ji koukejte do budoucna nahrát na nějaké CDčko! ;-) Možná to zní takhle bez kontextu dost divně, ale mimo to, že to myslím vážně, chtěla jsem vám tím složit ještě jednou poklonu :-)

Re: šalalalalalalalalalalatida

(František ze Zastaveníčka, 25. 10. 2011 9:41)

Děkujeme za poklonu od dvojnásobných držitelů poháru Jirkovského rytíře!!! Na následujícím CD Zastaveníčka má Brown Eyed Girl již rezervované čestné místo, ale kdy na to natáčení dojde, to opravdu těžko říct... Snad to do toho pohřbu stihneme, dej nám prosím co nejvíc času ;o) Srdečně zdravíme všechny Okteťáky a těšíme se na další milé setkání s Vámi!!! :o)

Re: Re: šalalalalalalalalalalatida

(Péťa, 25. 10. 2011 16:36)

Doufám, že vám na to dám ještě hodně času! Taky se těšíme na nějakou družbu!! :-)

Už se moc těším :)

(Lucka, 29. 9. 2011 13:17)

Ahoj kolegové, smím-li Vám tak říkat. Právě jsem si poslechla vaše písničky a jsem nadšená. Jsem členkou pěveckého sboru Canzona z Českých Budějovic a uvidíme se v Jirkově :) Jste vážně moc šikovní, moc mě to Vaše zpívání zahřálo. Tak v Jirkově ahooooj. Lucka

Re: Už se moc těším :)

(Michal V., 29. 9. 2011 13:24)

Ahoj a díky. I my se těšíme a rádi si Vás v Jirkově poslechneme :).

Křest CD

(Dan V., 4. 12. 2010 22:15)

Kucííí, holky, před pár minutama jsem se vrátil z Křestu vašeho CD v Citadele a jsem opravdu moc rád, že ať jdu na kteroukoli akci v Litvínově, pořádanou především příznivci a členy různých souborů ZUŠ, vždy to stojí za to a vy jste to jedině potvrdili :-) Skvělý koncert, jen tak dál ;-) Dan

Pro Werri

(Zastaveníčko, 3. 10. 2010 20:13)

Děkujeme mockrát za pozitivní ohlas na naše vystoupení :o) Jsme rádi, že Vás naše vystoupení baví! Těšíme se třeba zase někdy příště na příjemné setkání s báječným publikem jaké bylo dnes v Kadani i v Jindřišské! :o)

Dnešní zpívání v Kadani

(Werri, 3. 10. 2010 18:24)

Moc Vás zdravím. Dnes jsem se byla podívat v Kadani v kostelíku na festival souborů a poprvé jsem si poslechla i Vás. Asi nebudu první kdo je z Vašeho zpěvu nadšený. Slyšet Vás byl krásný zážtek, ale i vidět. Tak pohoda, která z vás vyzařuje a radost ze zpěvu...prostě nádhera. Gratuluji Vám a přeji Vám hodně krásných písní a nadšených posluchačů :-). Mějte se hezky

to Lenka a OKTET

(Maestro, 24. 11. 2008 10:57)

Dle ohlasů posluchačů byl koncert velmi povedený (my si naše hodnocení (naší části) necháme pro sebe ;-) :-)))) I my (a to si dovolím mluvit za všechny) se těšíme na další společnou akci a DÍKY ZA SUPR ZÁŽITEK A AKCI!!! P.S.Není zač a díky (Lenko) i za tu běžeckou oběť ;-)

Ještě dík...

(Ještě Lenka, 22. 11. 2008 21:03)

Jsem ještě zapomněla poznamenat, že moc děkujeme za pozvání!!! (Ach, ta hlava děravá... :-) )

Opět YES! :-)

(Lenka z Oketu, 22. 11. 2008 13:46)

Téééda, měla jsem to tam k vám včera jen tak tak, ale ten sprint z práce na autobus stál za to. :-) Jak už jsem včera říkala - "probavila" jsem se celým večerem, takže účel to splnilo. :-) Věřím, že to tak měli i ostatní (a především posluchači), tak nezbývá, než doufat, že jsme se (nejen pěvecky) nesešli naposledy... :-)

Re : Vyjádření úcty

(Maestro, 21. 7. 2008 9:11)

Díky díky, tak se možná někde potkáme :-)

vyjádření úcty

(Jsk, 15. 7. 2008 13:22)

Ahpjky lidičky, jelikož jsem kolega jedné z vašich členek a zároveň členem jedné gospelové a hip hopové křesťanské kapely působící v ČR dovolte mi Vás totuo formou pochválit za vaší práci a váš koncert je pro mě vždycky potěšením, i když se vždy na každý nedostanu - lidi super!!! :-)
pro zajímavost: www. godonedream.wbs.cz a odkaz na Gospel singers pro www.holyghost.cz, pa

Nešplhám

(BobyFrogy, 22. 5. 2008 20:34)

to ťula : Nešplhám .. jenom bych rád vyjádřil pomocí pár písmenek jak jste skvělí :-)

My díky :-)

(Maestro, 15. 5. 2008 10:19)

To byl i pro nás a těšíme se se Šupito Presto Superlativ Bandem do Litvínova (6.6. od 19:00 Rudý dům - velký sál) !! :-)

Díky

(Radka, 14. 5. 2008 22:15)

Dnešní koncert se Šupito Presto Superlativ Bandem v Novém Boru byl úžasný zážitek, díky za něj!!! :o)))